Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра

Legenda

Społeczność

Dział handlowy

Wnioski

Archiwum

Poprzedni wątek   Wróć   Następny wątek

strony [ << < 1 > >> ]
LUDZIE    Leyones [4] cytuj
18:03 , 11 дек 2009
Nie wiem, gdzie to pisać, więc robię to tutaj...
Może jestem przewrażliwiona, albo co, ale trochę wkurzać mnie zaczynają ataki ludzi... Przyłażą sobie do wsi metr, płaskowyż ciszy ( w tych dwóch miejscach zostałam zaatakowana w ciągu jakiś 10 min) i walą jak popadnie wszystkich którzy przyjdą... Ja mam pytanie: czy okręg wurdalia Wam już nie odpowiada? Bo przecież jest to poniżej krytyki, by nie można było spokojnie po własnej wyspie łazić bo panosza się po niej ludzie... Przyjdzie Ci takich 2 czy 3 z lvl 5 i 6, zestawami kata, walą krytyki 122 albo i więcej i weź tu takiego pokonaj... nawet nie możesz wejść spokojnie do jakiejś lokacji by coś zakupić, bo zaraz atakują... Ja bardzo proszę wszystkich ludzi, by się ograniczyli tylko do okręgu wurdalia, a jak tak bardzo chcą walczyć z magmarami, to niech szukaja tak samo silnych jak oni, albo niech idą do jaskiń. Ludzie opanujcie się trochę... ja wiem, że nasze rasy są w stanie wojny, ale mimo wszystko wydaje mi się, że trochę jednak przesadzacie

Atia [4] 19:05 , 11 дек 2009
Popieram w 100%, mnie tez zaatakowano dokladnie w tych lokacjach, na dodatek atakujacymi sa straznicy ludzi 5-6 lvl!!!!, a to juz lekka przesada. Jak chca walczyc niech ida do jaskin, ja chce w spokoju kupic pergaminy i nie moge, dostaje rany, co uniemozliwia mi prace przez nastepnych kilka godzin:(( Bardzo prosze szanowna administracje o zajecie sie problemem

gość [0] 20:38 , 17 дек 2009
a wasza rasa nas tesz atakuje

demostenes [6] 21:42 , 17 дек 2009
   Leyones napisał(а):

a jak tak bardzo chcą walczyć z magmarami, to niech szukaja tak samo silnych jak oni, albo niech idą do jaskiń.

zapewniam, ze gdybysmy mieli mozliwosc chodzic do jaskin to by nas nie bylo na waszych ziemiach. A tak to nie mamy gdzie uczyc sie zawodu kata/zdobywac skalpow i mestwa wiec smigamy do was - dlaczego w te rejony, o ktorych mowisz? bo tam nie ma straznikow NPC lvl15, ktorzy zabijaja w 1-2 uderzeniach - proste; okreg wurdalia nie jest naszym ulubionym miejscem walk, bo tam sa wlasnie Ci straznicy i ich ataki sa bardzo uciazliwe, wiec tej lokacji uzywamy tylko po to, zeby dostac sie dalej - na bezpieczniejsze tereny gdzie mozemy spokojnie walczyc z magmarami.

Leyones [4] 00:02 , 19 дек 2009
To może chociaż nie atakujcie wszystkich jak leci...? Bo wiesz, to jest trochę wkurzające, jak idzie się po zwoje lub chce się wykonać jakąś misje, a nie dość tego że zostanie się zaatakowanym i wraca się z pustymi rękoma, to jeszcze dochodzą do tego rany, przez które nie można np. łowić ryb, jak to jest w moim przypadku... W ten sposób zniechęcacie innych graczy do gry

demostenes [6] 01:45 , 19 дек 2009
Leyones
gracze poziomu 6 atakuje graczy poziomu 4 i wyzej; gracze poziomu 5 - graczy lvl 3 i wyzej - chcemy skalpow, a nie zniechecania graczy do gry; bardzo mi przykro, ale nie jestesmy w stanie sprawdzac kazdego gracza czy akurat lowi czy jest afk czy moze wykonuje misje - atakujemy jak leci kazdego, z kogo mamy mozliwosc otrzymac skalp i +1 do profesji kata - jesli kiedys sam zostaniesz katem zapewniam Cie, ze bedziesz robil dokladnie to samo

Minasli [5] 13:52 , 21 дек 2009
bedzie robiła..---
Leyones--- to ONA nie on..

Tosiek837 [3] 11:06 , 27 дек 2009
macie problem magmary

Niother [4] 12:29 , 28 дек 2009
   demostenes napisał(а):
Leyones
gracze poziomu 6 atakuje graczy poziomu 4 i wyzej;

Widziałem Crybotka[6] bijącego levele 2 - więc nie wciskaj takich głodnych kawałków...

Efrafa [4] 19:45 , 29 дек 2009
hmmm..... pewnie taka juz tu rzeczewistosc.... nie dostaje sie punktow za litosc - nic w tej grze o tym sie nie mowi....

Skubana [6] 00:29 , 30 дек 2009
demostenes
Dobra mnie tam nie wadzi ze nas odwiedzacie codziennie - nie obchodzi mnie to ale nie podoba mi sie to ze wbija taki Mad Lad czy jak mu tam do mojej walki albo kradnie mi dropa albo uprzyksza moja walke przeciwko mobkowi . Bez urazy ale ja walcze dla dropu i kasy i nie mam ochoty was ogladac w moich walkach jak bede miala na to ochote zapisze sie do CC albo do Areny...
Wystarczy mi masa magmarow w kolko wlazaca mi do walki..grr
Ja nie latam do was tak czesto i nie wtranzalam sie do waszych walk ..nie kradne wam dropow i prosze juz poraz kolejny o to samo!

Bullet2005 [6] 20:57 , 01 янв 2010
Taki gość jak spoon ale nie tylko on właśnie tak robi ja robie misjię i walcze z doświadczonym durgchargiem a on doląncza do walki i jest wielkim cwaniakiem i katem bo z durgchargiem mnie ubija ma seta kata to nie wiem czego sie boji albo atakuje 4 level hehehehe ale potwora to juz nie zaatakuje bo nic z tego nie ma więc potwory też powinny dawac normalna kase jesli kat z levelem 6 moze ubijac kogos z levelem o 2 mniejszym dla mnie ten człowiek, który tak robi nie ma żadnego honoru i pluje na takich ludzi i cieszę się że jestem po stronie Magmarów bo z tym gościem to bym nawet na misje z kretsami nie poszedł. Ma gość kata i juz sie boji ze level 6 go ubije wiec albo doląncza do durgcharga albo bije 4 level fajny ten zawod hehehehe uczy ludzi bić słabszych hahahaha...

--Spoon-- [6] 15:16 , 03 янв 2010
Bullet2005 : Teraz kiedy bede na waszej stronie bede szukal specjalnie Ciebie. Ogladaj sie za siebie czy przypadkiem mnie tam nie ma.

Kral [4] 17:44 , 03 янв 2010
--Spoon-- ale bice 4 lvl przez 2 z 6 lvl dla rozrywki to przesada

Mad Lad [5] 19:52 , 03 янв 2010
Kral

To nie rozrywka.. to przymus. lev 4 pada w jakies 30 sekund zanim sie zleci banda odwaznych magmarow w grupie okolo 10. Na plaskowyzu nie mozemy powalczyc bo magowie przychodza tylko jak gungle sa po ich stronie. to co ma robic??? stac i kwiatki wachac??
Bul-bul-bul… bul-bul... bulk...

A smrod sie ciagnieeeee.........

Bullet2005 [6] 08:34 , 04 янв 2010
HAHAHAHA Uważaj żeby Cię włamywacz nie zabil. Juz niedługo ja będę polował na Ciebie twoja głowa będzie częściej przy moim ramieniu nie tylko teraz, ale na zawsze więc polowanie to sobie możesz robić ale na kretsiki bo na tyle cię stać

Bullet2005 [6] 08:53 , 04 янв 2010
A wogóle to jestem ciekawy jak to napisałeś jak ty mówić a tym bardziej pisać po polsku nie umiesz nie wiem co robisz na tym serverze nie powinno cię tu być...

demostenes [6] 12:47 , 04 янв 2010
Bullet2005
kazdy ma prawo grac w te gre niezaleznie od kraju pochodzenia czy innych czynnikow - musi jedynie przestrzegac regulaminu gry, a na tym polu - przynajmniej jesli chodzi o regulamin forum - Spoon radzi sobie lepiej niz niektorzy
zamykam temat

strony [ << < 1 > >> ]

Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.