Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра Typy kar  Następna

 
Przekleństwo «Nędza»
Przekleństwo ogranicza postać w uczestnictwie na polach bitew, wykorzystywaniu profesji i handlu,  zdobywaniu monet z potworów, energii, przekazywaniu przedmiotów handlarzowi starzyzną, korzystaniu z poczty i aukcji, przyjęciu zaproszenia do grupy, udziału w walkach o rozłam, zmniejsza ilość otrzymywanych monet z potworów o 90%, Przekleństwo można zdjąć w lochach.
 
Przekleństwo «Słabość»
Postać nie może uczestniczyć w walkach na polach bitew, otrzymywać męstwa, «skalpów», rozwijać zawodu kata i w ogóle nie może atakować i walczyć z innymi graczami, nie może też uczestniczyć w walkach o rozłam.  Przekleństwo można zdjąć w lochach.
 

Przekleństwo «Odrzucenia»

Kara, którą otrzymuje gracz za poważne naruszenia zasad gry.
Obecność tego przekleństwa na postaci zmniejsza o 90% szanse na zdobycie trofeów i nagród podczas zabijania potworów oraz pozbawia wszelkich bonusów. Zamyka dostęp do giełdy, aukcji, posiadłości i poczty. Nakłada zakaz na handel, wydobywanie surowców, przystąpienie do grupy, udział w klanowych wydarzeniach (zamyka dostęp do cytadeli, skarbca, skrytki w banku, funkcji zarządzania klanem). Komunikacja z postaciami gry staje się niemożliwa.

 

Przekleństwo «Hańba»

Kara ta nie daje żadnych ograniczeń w grze i nakłada się ją jako haniebną etykietę nа postać po zdjęciu Przekleństwa Odrzucenia. Jest aktualizowana po odebraniu kolejnego Przekleństwa Hańby. Od ilości otrzymanych klątw zależy kwota kary, wystawianej wraz z Przekleństwem Odrzucenia. Każdе przekleństwo zwiększa nominalną sumę wykupu.

 
Przekleństwo «Niewola»
Po jego otrzymaniu postać trafia do lochu, przy czym automatycznie wychodzi z grupy lub rozwiązuje grupę jeżeli jest jej liderem. W lochu postać jest ograniczona we wszystkich możliwych działaniach, za wyjątkiem komunikacji na czacie.
 

Przekleństwo «Cinkciarza»

Przekleństwo zabrania postaci zdejmować skalpy z przeciwników i zdobywać punkty męstwa, pozbawia dostępu do Wielkich Bitew i zmniejsza ilość otrzymywanych monet z potworów o 90%. Przekleństwo można zdjąć w lochach.


 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.

© 2019 Mail.Ru LLC. Published by MGL MY.COM (CYPRUS) LIMITED. All rights reserved.
All trademarks are the property of their respective owners
OWH | Ochrona danych | Serwis techniczny