Легенда: Наследие Драконов – бесплатная ролевая онлайн игра
Nie jesteś zalogowany
Wejdź do gryLipiec 2019
ponwtśrczwptsonie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

NOWOŚCI W GRZE

 Magiczna burza na Arenie!18.07.2019 12:30

Mieszkańcy Feo już się przyzwyczaili do faktu, że czasami na różnych polach bitew zdarzają się magiczne anomalie, w radykalny sposób zmieniające ich reguły. Anomalie te przyjęto nazywać Magicznymi burzami. Właśnie teraz Magiczna burza wybuchła na Arenie!
 

 
Walka na arenie będzie się odbywała 1 na 1 do uzyskania 3 punktów! Również we wszystkich walkach burza wywołuje pojawianie się ognistych i lodowych wichrów.

Udowodnij, że jesteś zwycięzcą, niezależnie od reguł gry.
 Więcej (komentarzy: 30)


Wojownicy Feo! Miejscy kupcy ogłosili nadzwyczajną wyprzedaż ze swoich cennych magazynów, dzięki czemu będziecie mieli możliwość zakupu towarów w bardzo atrakcyjnych cenach - zapraszamy do Sklepu Premium! Zwróćcie uwagę na fakt, że kupcy również wystawili wiele przedmiotów ze zniżką, która osiąga nawet 35%!
 


Ale to jeszcze nie wszystko!
Ceny wielu pozycji za brylanty zostały obniżone! Już od teraz możecie zakupić duże zestawy przemiotów ze zniżką!

  Śpieszcie się, gdyż sprzedaż będzie się odbywać do 23:59 20/07!
 Więcej (komentarzy: 15)

 Lipiec - letnie przyjemności17.07.2019 14:00

Środek lata to czas radości i zbioru najpyszniejszych owoców i jagód. Właśnie w połowie lipca w sadach Feo dojrzewają jabłka, grusze miodowe i maleńkie Zaczarowana wiśnia.
 
 
Zbierajcie pestki i Rzeźbione ważki - lato w pełni!
 Więcej (komentarzy: 1)


Szlachetni obrońcy Ogrium i Chairu! Bankierzy Feo mają miłe wieści dla wszystkich tych, którzy mają zamiar skorzystać z ich usług i uzupełnić swoje brylantowe konto!
 
 
Czas trwania promocji:
Od 17.07 do 23:59 19.07 przy doładowaniu konta na 50, 100 lub 200, otrzymacie certyfikat, odpowiadający kwocie doładowania konta.

Skorzystajcie z szansy, aby pomnożyć swoje bogactwo!
 Więcej (komentarzy: 1)

 Dodatkowa nagroda w skrzynkach!17.07.2019 11:00

Głośne okrzyki dobiegają prosto z miejskich jarmarków stolic! Powiadają, że kupcy umieścili w swoich skrzynkach dodatkowe towary, aby zadowolić swoich klientów...


Zatem tak! Tylko do 12:00 18 lipca, każdy wojownik, który otworzy dziesięciokrotną drogocenną skrzynię lub Pozłacaną skrzynię, będzie miał szansę na otrzymanie dodatkowych nagród!


Żetony szewca, Zalustrzane kamienie szlachetne, Karty «Dżoker» już na was czekają! Nie przegapcie okazji! Nie przegapcie okazji!

Niechaj sprzyja wam szczęście!
 
 Więcej (komentarzy: 4)

 Drogocenne skrzynie15.07.2019 17:00

Specjalne drogocenne skrzynie i Drogocenne kute skrzynie oraz serdecznie zapraszają wszystkich, chcących kupić te niezwykłe towary, na miejskie Jarmarki Dartrongu i О'Delvaisu!


Na dnie drogocennych skrzynek można również znaleźć wiele przydatnych przedmiotów: certyfikaty, medaliony przywołania pupili i amulety magów bojowych, zamknięte figury szachowe, bojowe eliksiry i inne cenne towary.

Drogocenne skrzynie będą dostępne w sprzedaży do 18:00 czasu serwera 17.07!

Obrońcy Feo, zdajcie się na los - nie zawiedziecie się! Kupujcie specjalne skrzynie i otrzymujcie cenne i przydatne nagrody! Niech skarby z tych skrzynek pomogą wam w drodze do nowych zwycięstw!

 Więcej (komentarzy: 10)

 Jednoręki Bandyta12.07.2019 18:00

Wojownicy! Ulubieńcy fortuny! Szczęście będzie wam sprzyjać w tych  dniach! Przecież fortuna i pech, to dwie strony tej samej monety i niestały los czasami wróży niespodziewane szczęście!

 
   
 

W ten sposób, do 14.07 bandyta gra na specjalnych zasadach! Tym razem uczestników czeka przyjemna nowość: prędkość naliczania jackpota została zwiększona trzykrotnie, а maksymalna wielkość jackpota została zwiększona do 2000! Ale to jeszcze nie wszystko.
 
Grajcie i wygrywajcie!

 Więcej (komentarzy: 6)


Dzielni wojownicy! Magowie Feo, Uważnie przyglądali się fenomenowi okresowo szalejących w różnych zakątkach świata magicznych burz, i odkryli, że podobna burza ma wybuchnąć w Krystalicznych Jaskiniach!
Wiadomo również o zmianach, które burza wniesie do zasad tego Pola bitwy. Czas się przygotować i poznać zmodernizowane zasady będąc w pełni uzbrojonym!
 
Czy masz wystarczająco dużo odwagi, by wejść pod sklepienia Krystalicznych Jaskiń podczas Magicznej Burzy, gdy przyjdzie na to pora?
 Więcej (komentarzy: 5)

 Magiczne wyciski12.07.2019 12:00

Z całego świata zjeżdżają się kupcy na Jarmarki w stolicach, aby zaoferować mieszkańcom Feo dziwne towary. Ale tylko w Sklepie rusznikarza można znaleźć artefakty i niepowtarzalne drobiazgi przywiezione z dalekiech i tajemniczych Zaświatów.
 


 
Dzielni wojownicy! Do  Sklepu rusznikarza dotarła kolejna partia magicznych wycisków,  za pomocą których można znacznie poprawić właściwość swoich broni i zbroi! 
 
Wyciski z innego świata można kupić  za złote monety, a w przypadku ich zbędności zwrócić nadwyżki najpóźniej w tym samym dniu za 0.75 złota. Poza tym,  zawsze można kupić magiczne wyciski  za brylanty  w Sklepie premium. Jednak należy pamiętać, że jeśli chcesz zwrócić towar kupcom, dostaniesz za niego nie brylanty, a złote monety!

Już 14.07 23:59 kupcy opuszczą Jarmark  i udadzą się na poszukiwanie innych antyków, więc nie przegap swojej szansy, aby zdobyć czarodziejskie wyciski.
 
Magiczne wyciski Zaświatów– zastaw twojego zwycięstwa w każdej bitwie!
 Więcej (komentarzy: 0)

 Gorącej czekolady!11.07.2019 17:00

Aktualizacja: ze względu na problemy techniczne wydarzenie włączymy innego dnia. Bądźcie na bieżąco z nowościami, aby dowiedzieć się, kiedy.

Właściciele oberż zapraszają mieszkańców Feo do skosztowania wyśmienitego przysmaku – Gorącej czekolady! Przepis na zamorski napój przywiózł z odległej wyspy pewien kupiec, а Piękna Mery i Gliwens, gdy dowiedzieli się o zachwycającym smaku czekolady i jej użytecznych właściwościach, postanowili wprowadzić ją do menu.


W czasie czekoladowego wydarzenia w sklepach stolic pojawią się słodkie czekoladowe prezenty. Zapraszamy do oberży «U Mery» i «W gardzieli Gurralda»!

O długości trwania etapu wydarzenia dowiedzieć się można w interfejsie «Wydarzenia», w zakładce «Aktualne wydarzenia».

Nie odmawiajcie sobie prawdziwej przyjemności - filiżanki gorącej czekolady!
 Więcej (komentarzy: 2)

Strony:   1 :: 2 :: 3 :: 4 :: 5 :: 6 :: 7 :: 8 :: 9 :: 10 :: »»   Następna strona

 
Witamy na oficjalnej stronie bezpłatnej gry RPG online (gry online, mmorpg) «Legenda: Wojna Smoków». Przeglądarkowe gry RPG (rpg) nie wymagają wykupienia abonamentu ani instalacji specjalnych programów. Znajdujące się na tej stronie bezpłatne gry wykonane w technologii Flash (gry flash online) można swobodnie rozpowszechniać w celach niekomercyjnych.

© 2019 Mail.Ru LLC. Published by My.com B.V. All rights reserved.
All trademarks are the property of their respective owners.
My.Com B.V.
OWH | Ochrona danych
1